O nás

Jsme radiologičtí asistenti, kteří si jednoho dne uvědomili, že nemají žádný relevantní český zdroj po potřeby studia, komunikace a sdílení informací s kolegy. A protože jsme v zahraničí viděli, že to jde, řekli jsme si, že to zkusíme taky.

Nejsme spolek, nevybíráme od Vás žádné členské příspěvky. Projekt radiologický asistent vznikl jako občanská iniciativa a je výsledkem mnoha hodin volného času na úkor našich rodin, zájmů a koníčků. Veškeré finanční náklady vynaložené na zprovoznění těchto stránek jsou naše soukromé finanční prostředky. Veškerý obsah považujeme za volně dostupný, kdokoli jej může dále sdílet. Projekt jako celek však chápeme jako duševní vlastnictví, jeho zneužití nebo vydávání za vlastní může být chápáno jako porušení zákona.

Pokud máte zájem stát se jedním z Radiologických asistentů, vezměte na vědomí, že Vaše práce bude zcela dobrovolná a nebude finančně ohodnocena.


A kdo tedy jsme?

Bc. Jitka Smékalová

Autorka a manažerka projektu.

Pracovala jako radiologická asistentka Radioterapeutické a onkologické kliniky ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze. Je členkou České onkologické společnosti České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně a Společnosti radiologických asistentů. Zkušenosti získávala během studia v Ústavu radiační onkologie v Nemocnici Na Bulovce v Praze, v Ústřední Vojenské Nemocnici v Praze či ve Fakultní nemocnici v Motole.

V současné době však ze zdravotních důvodů svoji profesi opustila. Momentálně pracuje jako Specialistka v oblasti komunikace.
jitka.smekalova@radiologickyasistent.cz

 

Bc. Jakub Czudek

Jednatel projektu, spoluautor obsahu.

Pracuje jako radiologický asistent Radiodiagnostického oddělení Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj.  Je členem Společnosti radiologických asistentů.
jakub.czudek@radiologickyasistent.cz

 

MUDr. Bc. Adam Král

Spoluautor obsahu, lékař.

Pracuje jako Ortoped na Ortopedické klinice Nemocnice Na Bulovce v Praze.

 

RNDr. Vojtěch Ullmann

ČESTNÝ SPOLUAUTOR, Radiologický fyzik.

Doktor Ullmann působí jako fyzik na Klinice nukleární medicíny Fakultní nemocnice v Ostravě a na katedře zobrazovacích metod Ostravské univerzity. Je autorem ucelené webové fyzikální encyklopedie www.astronuklfyzika.cz

MUDr. Daniel Klika

Patron radiodiagnostické sekce, lékař.

Doktor Klika působí jako lékař Radiodiagnostického oddělení Ústřední vojenské nemocnice v Praze a také jako odborný asistent Fakulty biomedicínského inženýrství v Kladně, kde zajišťuje výuku budoucích radiologických asistentů.

Napiště nám: